Prace magisterskie i oprogramowania Microsoftu na licencje MSDN AA.

Czasy, kiedy to prace magisterskie, naukowe pisano na maszynie do pisania już dawno odeszły w zapomnienie. Dziś, prace magisterskie pisane za pomocą komputera i specjalnych oprogramowań. To, dzięki nim student może łatwo, a co najważniejsze szybko dokonać zmian w swoich pracach.

Do pisania prac magisterskich studenci wykorzystują różne programy i oprogramowania. Niestety, nie każdego stać na zakup oryginalnego oprogramowania. A to sprawia, ze wszelkiego rodzaju programy pobieramy z ” innego źródła”, co niestety w dzisiejszych czasach może mieć dla nas bardzo niemiłe konsekwencje.

W jaki sposób można ustrzec się ” smutnych panów w czarnych płaszczach” i mieć czysto sumienie. Odpowiedź jest banalnie prosta. wystarczy zaczerpnąć opinii czy nasza uczelnia współpracuje z MSDN AA. Jeżeli tak, to dostęp do legalnego oprogramowania masz z głowy.

Co więcej, dzięki MSDN AA zyskasz dostęp do programów, które dopiero co pojawiły się na rynku. W ramach MSDN AA zyskasz bezpłatny dostęp do produktów Microsoftu. Jakich? Dostęp do narzędzi programistycznych, np. Visual Studio, Microsoft Expression, aplikacji, np. Access, Project, Visio, wersji testowych i przedpremierowych produktów.

Pamiętaj, aby zdobyć legalne oprogramowanie, pisać prace magisterskie na legalnych oprogramowaniach nie musisz daleko szukać. wystarczy, że dowiesz się czy Twoja uczelnia współpracuje z MSDN AA. jeżeli tak, to problem rozwiązany. Życzymy powodzenia w pisaniu prac.

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany.